« Katalog stron / Sport / Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008

  :: Dodaj stronę  


» Olimpiada Pekin 2008

Olimpiada Pekin 2008 Igrzyska Olimpijskie w Pekinie trwają od 8-25 sierpnia 2008. To największe święto sporowe ściągnie do Chin reprezentacje sporotowe z większości krajów, a także sypmatyków sportu z całego świata. Dyscypliny olimpijskie to m.in. badadminton, boks, hokej na trawie, jeździectwo, judo, kajakarstwo, kolarstwo, koszykówka, lekkoatletyka, łucznictwo, pięciobój nowoczesny, piłka ręczna, pływanie, podnoszenie ciężarów, siatkówka, strzelectwo, szermierka, tenis, wioślarstwo, zapasy, żeglarstwo.rnIle i jakie medale przypadną w udziale Polakom? Cała Polska trzyma kciuki za naszą reprezetację na Olimpiade w Pekinie!
PageRank: 3 - wieciej: Olimpiada Pekin 2008
http://www.pekin2008.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Bieg Sylwestrowy w Krakowie

Bieg Sylwestrowy w Krakowie Krakowski Bieg Sylwestrowy przyciąga rokrocznie wiele osób, które chcą spróbować swoich sił w biegu na średnim dystansie. Zawody te to nie tylko sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu czy poznanie historii i kultury zabytkowej części miasta. Dla wielu ta impreza sportowa jest świetnym pomysłem.
PageRank: 3 - wieciej: Bieg Sylwestrowy w Krakowie
http://www.krakowskibiegsylwestrowy.pl/ | link nie działa/spam?


» Atrakcje Pekinu

Atrakcje Pekinu Pekin to miasto wielu zabytków i atrakcyjnych, wartych zobaczenia miejsc. Dojazd i poruszanie się po mieście są bardzo łatwe i dostosowane do potrzeb zagranicznych turystów.
PageRank: 1 - wieciej: Atrakcje Pekinu
http://www.pekin.biz.pl/ | link nie działa/spam?


» Rajdy samochodowe - small brothers rally team

Rajdy samochodowe - small brothers rally team Rajdy samochodowe - strona zespołu small brothers rally team. Szczegółowe relacje z rajdów, w których startowaliśmy i bogata galeria zdjęć oraz o tym, jak NA RAJDACH MOŻNA ZARABIAĆ. Zapraszam serdecznie!
PageRank: 0 - wieciej: Rajdy samochodowe - small brothers rally team
http://www.smallbrothers.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed