« Katalog stron / Sport / Kolarstwo

  :: Dodaj stronę  


» Wszystko o rowerach

Wszystko o rowerach Rekreacja to aktywny wypoczynek połączony z rozrywką. Jeśli chodzi o jazdę na rowerze można powiedzieć, że jest co coś w rodzaju sportu amatorskiego, ale bez rywalizacji. Świetnie poprawia kondycję fizyczną jak i umysłową zwłaszcza zapobiega sytuacjom stresowym, pozwala na rozluźnienie się. Do uprawiania takiej aktywności rower nie jest potrzebny jakiś specjalny rodzaj roweru to może być taki zwykły rower szosowy czy miejski, rower trekingowy, rower rekreacyjny.
PageRank: 2 - wieciej: Wszystko o rowerach
http://www.sbcrowery.pl/ | link nie działa/spam?


» Elajfservice - Serwis rowerowy - Lublin

Elajfservice - Serwis rowerowy - Lublin Serwis rowerowy Elajfservice - Naprawa, sprzedaż, montaż, skup rowerów. Organizacje zjazdów, spotkań rajdów rowerowych. Sprowadzanie rowerów. Poprawa technicznie nowych rowerów - poprawa po producentach.
PageRank: 2 - wieciej: Elajfservice - Serwis rowerowy - Lublin
http://www.elajfservice.pl/ | link nie działa/spam?


» Strona Domowa Andrzeja Klimczyka

Strona Domowa Andrzeja Klimczyka Moja strona poświęcona jest Rowerom, górom oraz mojej skromnej osobie :-). Znajdziecie tu opisy szlaków oraz tras rowerowych małopolski i nie tylko - serdecznie zaprazszam do zapoznania się z działami tematycznymi, a także prosze o pozostawiene swojego wpisu w księdze gości. ZApraszam serdeczni
PageRank: 1 - wieciej: Strona Domowa Andrzeja Klimczyka
http://www.andrzej.klimczyk.prv.pl/ | link nie działa/spam?


» Tanie rowery

Tanie rowery Aktywny wypoczynek, zdrowie i energia - to wszystko, co może Ci zagwarantować wycieczka rowerowa. Ale tylko na odpowiednim rowerze. Rowery górskie, trekkingowe, kolażówki - który wybrać? Po zapoznaniu się z naszą witryną nie będziesz miał już żadnych wątpliwości. Zapraszamy!
PageRank: 1 - wieciej: Tanie rowery
http://www.rowermtb.pl/ | link nie działa/spam?


» Typy rowerów górskich

Typy rowerów górskich Jedne z najbardziej popularnych rowerów to właśnie rowery górskie. Są wygodne, zgrabne, radzą sobie w każdych warunkach. W sklepowych ofertach pełno różnych rodzajów, a wśród nich rowery crossowe, klasyczne górale, rowery trekkingowe czy tzw. street MTB.
PageRank: 1 - wieciej: Typy rowerów górskich
http://www.mtb.org.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed