« Katalog stron / Sport / Tenis ziemny

  :: Dodaj stronę  


» Tenis ziemny

Tenis ziemny Portal TENISA ZIEMNEGO w którym każdego dnia znajdziesz najświeższe newsy ze świata ATP, WTA i ITF, a także informacje z krajowych kortów, ciekawe artykuły tenisowych autorytetów (np. Magda Grzybowska) czy relacje tenisa w tv. Na naszym forum możesz wymienić się doświadczeniami z innymi zapaleńcami tego sportu. Ponadto u nas znajdziesz partnera do gry w tenisa, jak i korty w swojej okolicy. ZAPRASZAMY!
PageRank: 5 - wieciej: Tenis ziemny
http://www.tenisklub.pl/ | link nie działa/spam?


» FAMILY TENNIS CAMP - Tennis w Karkonoszach

FAMILY TENNIS CAMP - Tennis w Karkonoszach Ośrodek tenisowy położony w Karkonoszach pod Karpaczem. Korty tenisowe, pensionat, częste turnieje, profesjonalna kadra, szkółki tenisowe, nauka gry w tenisa dla początkujących.Wspaniała atomosfera i miejsce dla chcących wypoczywać aktywnie.
PageRank: 3 - wieciej: FAMILY TENNIS CAMP - Tennis w Karkonoszach
http://www.ftctenis.pl/ | link nie działa/spam?


» Szkoła Tenisa - Promaster

Szkoła Tenisa - Promaster Wrocławska szkoła tenisa, organizacja obozów tenisowych, profesjonalna kadra. Wynajem kortów tenisowych. Zajęcia również w języku angielskim. Sklepik ze sprzętem do gry w tenisa.
PageRank: 2 - wieciej: Szkoła Tenisa - Promaster
http://www.tenis-promaster.pl/ | link nie działa/spam?


» Tenis ziemny

Tenis ziemny Strona o tenisie ziemnym. Opracowane działy tematyczne :technika tenisa, taktyka, przygotowanie fizyczne, zasady gry w tenisa sprzęt. Możliwość nauki gry w tenisa w Warszawie. Szkolenie od podstaw dla początkujących i doskonalenie gry dla zaawansowanych
PageRank: 2 - wieciej: Tenis ziemny
http://www.tenis-warszawa.pl/ | link nie działa/spam?


» Obozy tenisowe

Obozy tenisowe Szkoła tenisowa ziemnego Piotra Kostucha LOB organizuje wyjazdy na wakacyjne obozy tenisowe. Trenuj pod okiem profesjonalistów, zwiedzaj i ciesz się wypoczynkiem. Tylko z nami takie atrakcje. Przez cały rok zapraszamy na naukę gry w tenisa ziemnego. W naszym ośrodku mamy otwarte, oraz kryte korty tenisowe. Uczymy zarówno dorosłych, jak i dziecie. Tenis ziemny, to sport dla każdego. Połącz przyjemne z pożytecznym, zapraszamy!
PageRank: 2 - wieciej: Obozy tenisowe
http://www.kostuch-tenis.com/ | link nie działa/spam?


» Tenis ziemny Kraków

Tenis ziemny Kraków Szkoła tenisa w Krakowie. Nauka tenisa dla dzieci i dorosłych. Oferujemy lekcje gry w tenisa dostosowane dla każdego uczestnika kursów. Nasza szkoła opiera się na profesjonalnej kadrze instruktorów Polskiego Związku Tenisa. Nasze metody treningowe sprawiają, że każdy może nauczyć się grać w tenisa bardzo szybko, a osoby już grające przekonają się jak w prosty sposób wyeliminować dotychczasowe błędy.
PageRank: 2 - wieciej: Tenis ziemny Kraków
http://www.teniskrakow.pl/ | link nie działa/spam?


» TenisLive.pl - ranking tenisowy, wyniki tenisowe l

TenisLive.pl - ranking tenisowy, wyniki tenisowe l Oprócz wyników w tenisie live i starszych wyników w tenisie, TenisLive.pl udostępnia także statystyki zawodników w ATP i WTA, jak również umożliwia porównanie zawodników. Na TenisLive.pl znajdą Państwo kompletnych ranking tenisowy ATP i WTA. Zapraszamy do skorzystania z najlepszego serwisu oferującego statystyki tenisowe!
PageRank: 2 - wieciej: TenisLive.pl - ranking tenisowy, wyniki tenisowe l
http://www.tenislive.pl/ | link nie działa/spam?


» Tenis Krakow

Tenis Krakow Tenis Kraków. Tenis dla dzieci i dla dorosłych. Nauka tenisa dostosowana dla każdego uczestnika kursów. Profesjonalna kadra instruktorów Polskiego Związku Tenisa. Nasze metody treningowe sprawiają, że każdy może nauczyć się grać w tenisa bardzo szybko, a osoby już grające przekonają się jak w prosty sposób wyeliminować dotychczasowe błędy. Zapraszamy!
PageRank: 1 - wieciej: Tenis Krakow
http://www.teniskrakow.com/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed