« Katalog stron / Sport / Żeglarstwo

  :: Dodaj stronę  


» NeilPrydeSails Polska

NeilPrydeSails Polska NEILPRYDESAILS Żagle najwyższej jakości do każdego jachtu, spinakery, genakery, bezpłatne kosztorysowanie i doradztwo.
PageRank: 2 - wieciej: NeilPrydeSails Polska
http://www.neilprydesails.pl/ | link nie działa/spam?


» Czarter jachtów

Czarter jachtów Czarter jachtów. Rodzaje umów czarterowych. Wypożyczalnia sprzętu wodnego. Historia żeglarstwa w Polsce i na świecie. Jachting, rodzaje jachtów. Wakacje pod żaglami, obozy, kolonie i kursy dla amatorów żeglarstwa. Gdzie warto pływać. Zwyczaje i obyczaje żeglarskie. Jak zdobywać patenty żeglarskie i uprawnienia z nich wynikające.
PageRank: 2 - wieciej: Czarter jachtów
http://www.czarteryjachtow.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Żeglowanie

Żeglowanie Polacy od bardzo wielu lat są rozkochani w żaglówkach. W związku z tym nie tylko jachting staje się coraz bardziej popularny, ale przede wszystkim ustalony został kanon miejsc idealnych do poruszania się łodziami żaglowymi. Odkryte przez naszych rodaków jeziora oraz akweny potrafią zachwycić w tak dużym stopniu, że są odwiedzane również przez obcokrajowców. O jakich miejscach powinien pamiętać każdy żeglarz? Absolutną podstawą jest kraina Wielkich Jezior Mazurskich.
PageRank: 2 - wieciej: Żeglowanie
http://www.omega.org.pl/ | link nie działa/spam?


» Jachty i motorówki

Jachty i motorówki Jednym z bardziej popularnych modeli jachtów, jest jacht motorowy. Ten model jest idealny dla osób lubiących prędkość, szaleństwo. Jachty tego typu są nowoczesne, szybkie, niebywale komfortowe i bardzo bogato wyposażone. Jednym słowem, jachty motorowe są idealne dla osób ceniących sobie luksus w pełni tego słowa znaczeniu. Na tym jachcie nie musimy się martwić o zmieniający się wiatr. Jak za każdy luksus i w tym przypadku trzeba dość sporo zapłacić. Opłata czarterowa za taki jacht jest nieco wyższa niż w przypadku jachtów żaglowych.
PageRank: 2 - wieciej: Jachty i motorówki
http://www.galeon.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Jacht luksusowy

Jacht luksusowy Jachting najwyżej klasy. Pierwszorzędnej jakości czartery i jachty motorowe, żaglówki oraz katamarany. Największy wybór. Serdecznie polecamy.
PageRank: 2 - wieciej: Jacht luksusowy
http://www.jachtyluksusowe.pl/ | link nie działa/spam?


» Zapraszamy na żagle

Zapraszamy na żagle Zobacz, gdzie w Europie znajdują się najciekawsze miejsca do żeglowania! Nasza strona prezentuje wartościowe informacje na temat kursów żeglarskich, obozów organizowanych specjalnie dla dzieci, a także charakterystycznych cech żeglarstwa morskiego i lodowego. Zapraszamy!
PageRank: 2 - wieciej: Zapraszamy na żagle
http://www.ahoj.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Sklep żeglarski Skipper

Sklep żeglarski Skipper www.sklepzeglarskiskipper.pl sprzedaz@sklepzeglarskiskipper.pl Zapraszamy fanatyków żeglarstwa na zakupy. W naszej ofercie znajdziesz wsio co przydaje się na wodzie. Internetowy sklep żeglarski Skipper. Z nami każdy wyprawa pod żagle musi się udać. Nie ważne czy to Mazury, czy Chorwacja.
PageRank: 2 - wieciej: Sklep żeglarski Skipper
http://www.sklepzeglarskiskipper.pl/ | link nie działa/spam?


» Prawdziwy żeglarz

Prawdziwy żeglarz Serwis prawdziwego żeglarza. Ekwipunek i wyposażenie żeglarskie. Rejsy jachtami, czartery w Polsce i za granicą, wyprawy na Morze Śródziemne. Odzież dla żeglarza.
PageRank: 2 - wieciej: Prawdziwy żeglarz
http://www.jachty-luksusowe.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed