« Katalog stron / Sport / ekstremalny

  :: Dodaj stronę  


» Quad

Quad W naszej ofercie Quady - Atv. Import - sprowadzimy kazdy Quad Yamaha i Honda. Arizona ATV. AZTV.PL to Quad i Quady - Warszawa.
PageRank: 0 - wieciej: Quad
http://www.aztv.pl | link nie działa/spam?


» Paintball na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Paintball na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej Paintball na jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Chcesz dobrze się bawć z przyjaciołmi, jeśli szukasz adrenaliny, wspołzawodnictwa i świetnej zabawy na świerzym powietrzu dobrze Trafiłeś.
PageRank: 0 - wieciej: Paintball na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej
http://www.paintball-jura.prv.pl/ | link nie działa/spam?


» ENDURO BRACTWO ŻUBRA MOTOCROSS

ENDURO BRACTWO ŻUBRA MOTOCROSS Na naszej stronie znajdziesz dużo informacji o enduro i motocrossie. Zdjęcia, tapety i filmiki motocyklowe oraz wiele innych.
PageRank: 0 - wieciej: ENDURO BRACTWO ŻUBRA MOTOCROSS
http://www.bractwo-zubra.pl/ | link nie działa/spam?


» SNOWKITE i SKIKITE

SNOWKITE i SKIKITE Witaj na stronie poświęconej Snowkite i Skikite. Szkolenia Snowkite i Skikite tylko u nas !!! Tapety Snowkite, miejsca na snowkite
PageRank: 0 - wieciej: SNOWKITE i SKIKITE
http://www.snow-kite.pl/ | link nie działa/spam?


» Producent odzieży narciarskiej i snowboardowej

Producent odzieży narciarskiej i snowboardowej Produkujemy aktywną odzież dla narciarzy i snowboardzistów.W naszej ofercie : kurtki i spodnie snowboardowe, kurtki i spodnie narciarskie, komplety zimowe dla dzieci, kaski dla dzieci i dla dorosłych, skarpety termoaktywne.
PageRank: 0 - wieciej: Producent odzieży narciarskiej i snowboardowej
http://www.panax.pl/ | link nie działa/spam?


» Spadochrony holowane - www.parasail.and.pl

Spadochrony holowane - www.parasail.and.pl Pierwsza polska strona o parasailingu. Profesjonalne informacje dotyczące: spadochronów holowanych za motorówką, RIBem, skuterem wodnym i pojazdem, w tym także quadem (ATV); wyciągarek, szkoleń, napraw sprzętu latającego i pływającego.
PageRank: 0 - wieciej: Spadochrony holowane - www.parasail.and.pl
http://www.parasail.and.pl/ | link nie działa/spam?


» Rozgrywki paintball

Rozgrywki paintball Jedną z pierwszych, oficjalnych imprez paintballowych w Polsce był Turniej Drużyn Leśnych. Ten po raz pierwszy był zorganizowany w roku 2004. Od tamtej pory zawody zostały znacznie rozbudowane oraz doczekały się nawet podziału na rozgrywki lokalne. Oczywiście to nie jedyne oficjalne imprezy paintballowe w Polsce. Wraz ze wzrostem popularności gry zaczęto organizować ogólnokrajowe ligi. Wśród najważniejszych wyróżnić można trzy rozgrywki. Pierwszą z nich jest Polska Liga Paintballowa (PLP). Kolejne dwie, to Polska Liga Paintballowa 5-osobowa (PLP5) i Polska Liga Paintballowa 3-osobowa (PLP3).
PageRank: 0 - wieciej: Rozgrywki paintball
http://www.paintballpoligon.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed